Kartony do pakowania

Kartony do pakowania to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy. Jest tak, ponieważ bardzo dużą wagę przykładamy do jakości produktów, jakie wykonujemy, a to jest najważniejsze w przypadku kartonów, w których pakowane będą przedmioty. Karton do pakowania powinien być przede wszystkim odporny na zużycie, gdyż używany jest on w różnych warunkach. Mamy to na uwadze przy produkcji, dlatego staramy się, aby każdy z nich spełniał wszystkie wymagania, które w tym przypadku są bardzo wysokie.

Składam zamówienie

Kartony do pakowania – świetny sposób na przesyłki.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz karton do pakowania do krótkiego transportu, czy też realizujesz przesyłki międzynarodowe oferujemy rozwiązania, które sprostają każdym wymaganiom. Kartony nadają się idealnie do pakowania i można by powiedzieć, że przyjęły się jako zabezpieczenie przesyłki na tyle mocno że nie wyobrażamy sobie w ich roli nic innego.

Ich dużą zaletą jest cena, która nawet w przypadku dużych wymiarów jest bardzo niska. Oprócz tego, spełniają one swoje zadanie bardzo dobrze i dzięki zastosowaniu najnowszych technologii są niemal tak samo wytrzymałe, jak opakowania z plastiku.

Kartony na owoce i warzywa.

W zasadzie trydno znaleźć branżę, która na co dzień nie korzysta z kartonów. Nie inaczej jest w przypadku sadownictwa i uprawy warzyw. Kartony na owoce i kartony na warzywa to tani środek służącynie tylko do transportu ale także prezentacji na sklepowych półkach. W ofercie posiadamy:

  • kartony na owoce
  • kartony na warzywa, w tym kartony na pomidory
  • małe kartony, duże kartony i bardzo duże kartony.

Duże kartony, kartony na palety, karton 1200x800.

Duże kartony oraz bardzo duże kartony najczęściej poszukiwane są do transportu. Kartony na palety sprawdzają się przy przesyłkach gabarytowych. Karton 1200x800 jest najczęstszym poszukiwanym rozwiązaniem, gdyż jest to wymiar palety euro. W ofercie posiadamy również tzw. połówki (karton 600x800) oraz ćwiartki – odpowiednio dla wielkości palety euro.

Duże kartony pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie przesyłek w transporcie a przy tym jako opakowanie nie zajmują miejsca, dzięki czemu nie generują dodatkowych kosztów transportu. Współczesny transport nie istniałby bez kartonów na palety.

Kartony na części samochodowe.

Coraz częściej mamy zapytania z branży motoryzacyjnej o kartony na części samochodowe:

  • kartony do pakowania zderzaków
  • kartony do opon
  • kartony do felg czy kartony na felgi.

Kartony do pakowania części samochodowych to odpowiedź na wzrost ilości przesyłanych za pomocą firm kurierskich części samochodowych.

Polski Karton – firma, której można zaufać.

Jesteśmy producentem kartonów, który ponad wszystko stawia sobie zadowolenie Klienta. Jesteśmy otwarci na wszystkie potrzeby i do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie – to pozwala nam na zdobywanie zaufania, a także wielu pozytywnych opinii. Dzięki temu zawsze możemy być zadowoleni z tego, co robimy. Nic nie motywuje tak dobrze do polepszania naszych wyrobów, jak liczne referencje. Z tego powodu nieustannie zajmujemy się poszukiwaniami nowych dostawców papieru, którzy zapewnią nam materiał wysokiej jakości, a także opracowywaniu nowych technologii wyrobu kartonów – nie tylko tych przeznaczonych do pakowania.

Zamów przez telefon

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

albo zostaw nam Twój numer

Oddzwonimy

Godziny pracy

8.00 - 16.00

Dane firmy

POLSKI KARTON
SZYMON ŚLICZNY
ul. Akacjowa 4
63-100 Pysząca
nip: 7851802097