Pudła kartonowe

Polski Karton to producent opakowań kartonowych, dlatego dziwnym by było, gdyby w naszej ofercie nie znajdowały się pudła kartonowe. Co więcej, takie pudła są filarem naszej działalności – po prostu produkujemy ich bardzo dużo. Jednak zwykłe pudła tekturowe, czy kartonowe może wyprodukować każda firma – z nami jest inaczej. W produkcji pudeł kierujemy się przede wszystkim jak najlepszą jakością przy zachowaniu niskiej ceny – jest to balans, który bardzo trudno utrzymać, jednak w produkcji kartonów mamy bardzo duże doświadczenie. Z tego powodu możemy zaoferować pudła bardzo dobrej jakości w niedużej cenie, a dodatkowo każde zamówienie wysłać w rekordowych czasach, ponieważ zawsze trzymamy się ustalonych terminów. Jeszcze nigdy nie trafiło nam się spóźnienie, co świadczy o nas bardzo dobrze.

Składam zamówienie

Pudła kartonowe – jak wybrać najlepsze?

Produkcja kartonów dobrej jakości to nasz główny cel, dlatego poświęcamy jak najwięcej czasu na ulepszanie procesów produkcyjnych i dobór jak najlepszych materiałów. Naszym zdaniem, pudła kartonowe będą dobre tylko wtedy, gdy zostaną wyprodukowane z materiału dobrej jakości. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami papieru, dlatego to mamy zapewnione. Zdecydowanie możemy zagwarantować to, że kartony, które opuszczają naszą fabrykę są najlepszymi w Polsce – stąd nasza nazwa, czyli Polski Karton. Warto również wspomnieć o tym, jak wygląda produkcja opakowań w naszej firmie, ponieważ na przestrzeni lat znacząco udoskonaliliśmy cały proces:

  1. Na początku, dobierany jest papier, który dobrze spełni wszystkie wymagania.
  2. Następnie upewniamy się, że projekt gotowego produktu nie ma żadnych błędów – pozwala to uniknąć błędów i marnowania drogocennego surowca, jakim jest papier.
  3. Na końcu cała partia przechodzi przez rygorystyczną kontrolę jakości – sprawdzane są między innymi wymiary i gramatura.

Oczywiście nie są to wszystkie kroki, jakie przechodzą nasze pudła kartonowe – te są tylko najważniejszymi z nich.

Pudełka fasonowe – mocne i wytrzymałe.

Pudełka fasonowe to świetny sposób na pakowanie oraz bardzo dobry rodzaj opakowania do wysyłki. Pudełka fasonowe w razie potrzeby mogą być wielkokrotnie wykorzystane. Pudełka fasonowe cechuje łatwe składanie oraz możliwość zamknięcia bez dodatkowych elementów.

Solidna firma z doświadczeniem

Jesteśmy pewni, że współpraca z nami to czysta przyjemność – nasze produkty są świetnej jakości, a obsługa klienta stale się rozwija, by zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie. Wiemy to, ponieważ utwierdziły nas w tym liczne pozytywne opinie od zadowolonych klientów, a także duża ilość listów referencyjnych. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów? Nic trudnego! Po prostu skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefon i powiedz, czego potrzebujesz. Z pewnością pomożemy.

Zamów przez telefon

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

albo zostaw nam Twój numer

Oddzwonimy

Godziny pracy

8.00 - 16.00

Dane firmy

POLSKI KARTON
SZYMON ŚLICZNY
ul. Akacjowa 4
63-100 Pysząca
nip: 7851802097