Kartony do przeprowadzki

Przeprowadzka to jeden z najbardziej stresujących momentów, jakie przeżywamy w życiu. Jest tak z wielu powodów, jednak najbardziej stresujące jest samo przygotowanie przedmiotów do przeniesienia w inne miejsce. Jak spakować, aby rzeczom nic się nie stało? Jak zorganizować przewóz? Jakich użyć kartonów, żeby nie martwić się o uszkodzenie zapakowanych przedmiotów? Dzięki firmie Polski Karton nie musisz się martwić o ostatnią z tych rzeczy, ponieważ kartony do przeprowadzki to nasza specjalność – lata praktyki nauczyły nas, jak je produkować, aby były przede wszystkim wytrzymałe, ale również tanie, gdyż przeprowadzka sama w sobie generuje bardzo duże koszty.

Składam zamówienie

Czym różnią się kartony do przeprowadzki od zwykłych?

Wiele osób mogłoby się spodziewać, że kartony, których przeznaczeniem jest użycie do przeprowadzki nie różnią się ani trochę od zwykłych – nie jest to prawda, przynajmniej w przypadku tych produkowanych przez naszą firmę. Tworząc kartony do przeprowadzek, wiemy przez co będą one przechodziły:

  • Pospieszne pakowanie
  • Duże obciążenie
  • Niesprzyjające warunki atmosferyczne

Mając to na uwadze, projektujemy nasze kartony w taki sposób, aby wytrzymały zarówno obrażenia mechaniczne, zbyt duże obciążenie, a także deszcz lub inne opady atmosferyczne, z którymi mogą zetknąć się kartony w trakcie przeprowadzki. A to wszystko przy zachowaniu jak najniższej ceny – wiemy jak bardzo kosztowna jest przeprowadzka.

Na co zwracamy uwagę produkując kartony do przeprowadzek?

Sekretem dobrych kartonów jest przede wszystkim papier, który musi być dobrej jakości. Bardzo zwracamy na to uwagę, dlatego każda partia papieru, jaką pozyskujemy jest sprawdzana pod tym kątem. Kontrolowana jest przede wszystkim grubość i faktura, ale to nie wszystkie czynniki, na jakich się skupiamy. Tworząc kartony do przeprowadzek dużą wagę przywiązujemy do wytrzymałości, dlatego kartony do przeprowadzek są nieco grubsze od innych znajdujących się w naszej ofercie. Dzięki temu kartony mogą być wypełnione np. książkami po brzegi i na pewno nie będzie to stanowić dla nich wyzwania.

Polski Karton – solidny producent.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, które obfitują w liczne referencje i dużą ilość pozytywnych opinii. Naszym celem jest przede wszystkim ekologiczna produkcja opakowań kartonowych – osiągamy to poprzez stosowanie specjalnych technik produkcji i nie marnowanie ani grama papieru. Ponadto, Polski Karton jest marką godną zaufania, ponieważ nigdy nie zdarzyło nam się przekroczenie terminu – terminowość to nasz priorytet.

Zamów przez telefon

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

albo zostaw nam Twój numer

Oddzwonimy

Godziny pracy

8.00 - 16.00

Dane firmy

POLSKI KARTON
SZYMON ŚLICZNY
ul. Akacjowa 4
63-100 Pysząca
nip: 7851802097