Opakowania kartonowe

Polski Karton to firma, która będzie idealnym partnerem, jeżeli chodzi o produkcję kartonów. Opakowania kartonowe tworzymy od lat, dlatego w tej dziedzinie mamy bardzo duże doświadczenie i wiele pozytywnych opinii. Jesteśmy pewni, że nie znajdziesz lepszego wykonawcy do swoich kartonowych opakowań z jednego prostego powodu – nikt nie podchodzi do obsługi klienta tak, jak my. Dodatkowo, nie istnieje dla nas coś takiego jak spóźnienie – każde zlecenie wykonujemy przy zachowaniu terminów, gdyż terminowość to nasze drugie imię. Jest tylko jeden sposób aby się o tym wszystkim przekonać – skontaktuj się z nami już teraz i przystąp do współpracy.

Składam zamówienie

Dobre opakowania kartonowe – czym się charakteryzują?

Wykonywanie dobrych opakowań kartonowych to bardzo trudne zadanie, które należy powierzyć specjalistom z dużym doświadczeniem. Taka jest firma Polski Karton – na rynku znajdujemy się od wielu lat, co utwierdziło nas w przekonaniu, że wyprodukowanie dobrych kartonów wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale również materiałów dobrej jakości. Z tego powodu produkujemy nasze kartony tylko i wyłącznie z papieru o wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców. Jesteśmy wymagający pod tym względem, gdyż każdy transport papieru sprawdzamy pod kątem jakości i zgodności z wytycznymi. Tylko z takim podejściem jesteśmy w stanie zaoferować opakowania kartonowe o najwyższym standardzie. Jednak to nie wszystko, gdyż przy produkcji kartonów liczą się także:

  • Dobry projekt, który przed rozpoczęciem produkcji jest sprawdzany kilka razy.
  • Ekologiczność produkcji – nie tylko ograniczamy koszty, ale również nie marnujemy papieru.
  • Dokładna kontrola jakości – każdy błąd musi zostać wychwycony

Dzięki tym krokom jesteśmy pewni, że nasze produkty będą nienagannej jakości – jest to dla nas najważniejsze.

Najtańszy sposób na pakowanie?

Papier jest surowcem, który jest nie tylko tani, ale także łatwy w obróbce. To przekłada się oczywiście na cenę, która w przypadku dużych nakładów jest bardzo niska w porównaniu do innych sposobów pakowania. Jest to duży plus, jednak takie opakowania mają swoje minusy, które warto wziąć pod uwagę podczas decyzji. Opakowania z kartonu nie są aż tak sztywne, jak plastikowe i nie można ich użyć do pakowania płynów, jeżeli nie mają powłoki z poliuretanów. Jeżeli tak samo, jak setkom naszych poprzednich klientów, nie przeszkadzają Ci wyżej wspomniane minusy kartonów, skontaktuj się z nami i przekonaj się o naszej jakości. Zapraszamy do skontaktowania się – z pewnością pomożemy z produkcją opakowań kartonowych, które będą się wyróżniać.

Zamów przez telefon

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

albo zostaw nam Twój numer

Oddzwonimy

Godziny pracy

8.00 - 16.00

Dane firmy

POLSKI KARTON
SZYMON ŚLICZNY
ul. Akacjowa 4
63-100 Pysząca
nip: 7851802097