Opakowania tekturowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje opakowania tekturowe były wykonane tak, jak powinny, a także przy zachowaniu ustalonych terminów, zainteresuj się ofertą firmy Polski Karton. Zajmujemy się produkcją już od wielu lat, dlatego jesteśmy pewni tego, że opakowania tekturowe to coś, czego nie da zrobić poprawnie, jeżeli nie zwraca się uwagi na szczegóły. Jesteśmy firmą, która jak mało kto zna się na tym, czym się zajmuje – z tego powodu jesteśmy idealnym partnerem w produkcji kartonów i opakowań tekturowych. Jeżeli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów po prostu się z nami skontaktuj – my zajmiemy się resztą. Tylko w ten sposób przekonasz się o jakości – nie tylko opakowań, które produkujemy ale także obsługi klienta, która w naszym przypadku jest idealna.

Składam zamówienie

Jak poznać dobre opakowanie tekturowe?

Bardzo łatwo jest wykonać opakowania tekturowe, jednak wyprodukowanie opakowań, które będą dobrej jakości jest bardzo trudne – na szczęście opanowaliśmy tą umiejętność. Czym jednak charakteryzują się takie opakowania? Szczególną uwagę należy zwrócić na surowiec, z którego wykonujemy kartony. Papier, z którego tworzymy nasze kartony jest zawsze sprawdzany przed rozpoczęciem produkcji – jest to niezwykle ważne, ponieważ nawet najmniejsza wada może wpłynąć na jakość gotowego opakowania tekturowego. Dobre opakowanie z tektury powinno być wytrzymałe, o odpowiedniej grubości, ale jednocześnie lekkie. To idealny balans pomiędzy tymi czynnikami sprawia, że opakowanie można nazwać dobrym.

Skąd biorą się opakowania tekturowe dobrej jakości?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta – z naszych linii produkcyjnych. Jesteśmy tego pewni, ponieważ codziennie otrzymujemy wiele pozytywnych opinii, które utrwalają nas w przekonaniu, że to, co robimy jest bardzo dobre. Przy produkcji opakowań kartonowych kierujemy się przede wszystkim jakością – nie ma dla nas czegoś takiego jak kartony z wadami. Co więcej, bardzo duży nacisk kładziemy na terminowość. Prawdę mówiąc, nigdy nie spóźniliśmy się z żadną realizacją – na tym opieramy renomę naszej marki. Jak osiągamy takie dobre wyniki? To proste:

  • Zawsze wybieramy papier dobrej jakości od sprawdzonych dostawców.
  • Starannie kontrolujemy jakość.
  • Sprawnie zarządzamy produkcją

Te wszystkie czynniki sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku. Chcesz przekonać się o naszej jakości? Skontaktuj się telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego – z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Nie tylko opakowania tekturowe.

Opakowania tekturowe to nie wszystko, oferujemy też elementy tekturowe głównie skierowane do brażny meblowej:

  • przekładki tekturowe
  • czapa transportowa, czapa z kartonu
  • narożniki tekturowe
  • kątowniki tekturowe.

Zamów przez telefon

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

albo zostaw nam Twój numer

Oddzwonimy

Godziny pracy

8.00 - 16.00

Dane firmy

POLSKI KARTON
SZYMON ŚLICZNY
ul. Akacjowa 4
63-100 Pysząca
nip: 7851802097