Kartony

Kartony na produkty to temat rzeka – nie tylko ze względu na ich różne kolory i wzory. Oprócz tych kryteriów jest coś więcej, czyli jakość, a także wytrzymałość – te obie rzeczy zapewniamy każdemu z naszych klientów. Nie znaczy to, że wcześniej wymienione cechy kartonu nie zostaną przez nas spełnione – kartony to nasza codzienność, więc nie ma wyzwania, któremu nie moglibyśmy sprostać. Warto zwrócić uwagę na naszą ofertę nie tylko z tego względu, ponieważ możemy pochwalić się także świetną obsługą klienta – z nami projektowanie, a także produkcja kartonów to czysta przyjemność.

Składam zamówienie

Kartony – opakowanie jednorazowe, czy coś więcej?

Wielu producentów traktuje kartony jako najtańszy sposób na zapakowanie swojego produktu. Nie jest to oczywiście złe podejście, ale ludzie do zakupów podchodzą emocjonalnie, dlatego produkt zapakowany w atrakcyjne opakowanie będzie z pewnością sprzedawał się lepiej. Tak samo wygląda sytuacja, gdy karton przy okazji spełnia inną funkcję niż po prostu przechowywanie produktu. Wielu producentów żywności na kartonach zamieszcza przepisy kulinarne, które sprawiają, że pudełko nie jest wyrzucane, ale służy jako prawdziwa książka kucharska – czasami przypominając o marce nawet przez kilka miesięcy. To sprawia, że kartony to nie tylko jednorazowe opakowania, ale również nośnik informacji, czy też tani sposób na marketing.

Jak poznać karton dobrej jakości?

Polski karton to firma, która ponad wszystko stawia zadowolenie klientów – nie tylko z obsługi klienta, ale także z jakości produktów. Dlatego karton wyjątkowo dobrej jakości można poznać w bardzo łatwy sposób – wystarczy, że my go wyprodukujemy. Bez tego również można rozpoznać produkt dobrej jakości – wymaga to jednak większego wysiłku. Pod uwagę należy wziąć takie czynniki jak:

  • elastyczność
  • odpowiednią grubość
  • fakturę.

Karton – co świadczy o jego wytrzymałości?

Wiele osób wychodzi z założenia, że wytrzymały karton to gruby karton – jest tak w większości przypadków, jednak zależy ona od wielu różnych czynników. Jest to przede wszystkim jakość papieru, z którego są wyprodukowane, a także technika użyta przy produkcji. Jesteśmy firmą z bardzo dużym doświadczeniem, dlatego wiemy jak to zrobić – nie tylko zwracamy uwagę na to, aby papier był najwyższej jakości, ale także znamy sposoby, dzięki którym nasze kartony mogą utrzymać nienaruszony stan przez długi czas. Dzięki temu produkty zapakowane w opakowania naszej produkcji będą się dobrze prezentować przez cały czas, a także dotrą do sklepów bez uszczerbku.

Zamów przez telefon

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

albo zostaw nam Twój numer

Oddzwonimy

Godziny pracy

8.00 - 16.00

Dane firmy

POLSKI KARTON
SZYMON ŚLICZNY
ul. Akacjowa 4
63-100 Pysząca
nip: 7851802097